Şifremi Unuttum


Bir hesabınız yok mu? 💖 Kayıt Ol

TakipciMaster sosyal medya hizmetleri

⭐️ TakipciMaster Sosyal medya hizmeti sağlayan otomatik bir sistemdir.

⭐️ Sitemize kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

⭐️ Sistem üzerinden bakiye yükleyerek sipariş verebilirsiniz.

⭐️ 7/24 Online Kredi kartı ile beklemeden bakiye yükleyebilirsiniz.

⭐️ Ödeme yaptığınızda bakiyeniz anında otomatik hesabınıza yüklenmektedir.

⭐️ Sipariş fiyatları 1000 adet üzerinden belirlenmiştir.

⭐️ Minimum ödeme tutarımız 10₺ olarak belirlenmiştir.

⭐️ Herhangi bir soru/öneri veya sorununuzda giriş yaptıktan sonra destek merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.Neden biz?

Bizi tercih etmeniz için size bazı geçerli nedenler sunuyoruz

Güven Duygusu

Sosyal medyada karşınıza çıkarak size takipçi, beğeni vb. hizmetleri satmaya çalışan kişilere paranızı kaptırma riskinizin çok yüksek olduğu bir gerçektir. TakipciMaster sizlere tam otomatik bir sistem sunar ve sizi güvensiz aracılardan kurtarır.


Şifreniz İstenmez

Sistemde tüm işlemler sadece linkler üzerinden gerçekleşir. Profil veya paylaşım linkinizi girerek istediğiniz miktarda takipçi, beğeni, görüntülenme vb. hizmetleri hızlı ve güvenli bir şekilde elde edebilirsiniz. Asla hesabınıza bağlanmıyoruz veya şifrenizi istemiyoruz.


Sınırsız Seçenek

Siz bütçenizin bir bölümüyle Instagram 'da takipçi bir bölümüyle beğeni kalanıyla da görüntülenme almak isteyebilirsiniz ancak hazır paketler size sadece tek bir seçenek sunar. TakipciMaster ile istediğiniz servisten istediğiniz miktarda satın alım yaparak bütçenizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

7/24 Hızlı Destek

Hizmetlerimizde bir sorun çıkması halinde sizlere en kısa sürede yardımcı olmak için çeşitli iletişim imkanları sunarız. TakipciMaster'nden alışveriş yaptığınız sürece hiçbir konuda ilgisiz kalmazsınız. Satın alma sürecinden işlem tamamlanma sürecine kadar her türlü sorunuza ve sorununuza cevap vermek için buradayız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.